O nás

  • Jsme autorizovaný internetový obchod se spotřebiči značek AIRFORCE a  FABER.

 

  • Internetový obchod www.setta.cz byl založen roku 2007 jako specializovaný internetový obchod s úzce zaměřeným sortimentem, kterým se staly digestoře - odsavače par značek AIRFORCE a FABER. Naším cílem, již od samého počátku, byl nejenom prodej, ale i kompletní služby v cílové oblasti, poradenství a technická podpora. Náš tým se skládá pouze z odborníků, kteří v oblasti kuchyňských spotřebičů pracují řadu let a dokáží vám, našim zákazníkům, poradit nejen s výběrem digestoře vhodné do konkrétního prostoru, ale doporučí optimální doplňkový sortiment, poradí s montáží nebo s výběrem vhodné sestavy pro odtah. V souladu s těmito zásadami nabízíme, jako jedni z mála prodejců, také veškerý doplňkový sortiment dostupný k jednotlivým výrobkům.

 

  • V roce 2010 jsme se stali autorizovaným internetovým obchodem značky FABER pod záštitou dovozce značky, společnosti Promtinvest spol. s r.o. Jako jediní Vám proto můžeme nabídnout  zboží přímo z distribučního skladu dovozce i technické úpravy nad rámec běžných služeb, jako je úprava digestoře pro rekuperaci či úprava pro externí ventilační jednotku.

 

  • Vzhledem k tomu, že můžete vybírat z kompletního sortimentu nabízeného dovozcem, jsme schopni Vám kdykoli dodat nejen digestoř, varnou desku či troubu, ale i veškerý doplňkový sortiment. Své dotazy směřujte na e-mail: obchod@setta.cz, případně na tel.: +420 601 389 956. Veškeré informace také naleznete ve speciální sekci Jak vybrat digestoř.

 

  • Díky přímému napojení internetového obchodu www.setta.cz na dovozce obou značek máte jistotu, že zboží pochází z oficiální distribuce pro český trh a servis je garantován přímo společností Promtinvest spol. s r.o.

 

  • Pětiletá záruka bezchybné funkce, kterou zákazníkům nabízíme, výrazně převyšuje běžnou nabídku a je nejlepší vizitkou technické úrovně spotřebičů AIRFORCE a FABER. Můžeme Vám zaručit odbornou konzultaci a pomoc při řešení Vašich požadavků, případně rychlý a odborný servisní zásah v případě jakýchkoli problémů.

 

  • Zodpovědný přístup k životnímu prostředí pro nás začíná již šetrnou výrobou samotných produktů ve výrobních závodech. Výrobky AIRFORCE a FABER jsou proto navrhovány tak, aby co nejméně zatěžovali naše společné životní prostředí nejenom při výrobě, ale také při jejich užívání. Neméně důležitým aspektem je otázka citlivé likvidace použitých obalových hmot, která je realizována prostřednictvím specializované společnosti EKO-KOM, a.s., ekologickou likvidaci již vysloužilých výrobků zajišťuje autorizovaná společnost ELEKTROWIN a.s.

 

  • Naší prioritou je spokojený zákazník, který se k nám vrací. Nejsme jen e-shop, jsme specialisté.