Vyberte kategorii

Uživatel
  obchod@setta.cz   +420 601 389 956 Autorizovaný e-shop

AIRFORCE - Soklová recirkulační sada Plus AFCONFRACFP - vestavné digestoře / odsavače par

9 650 Kč 
8 685 Kč Ušetříte: 965 Kč
Soklová recirkulační sada k digestořím Airforce: * Centrale B2 Octa * Centrale Hybrid G5 Flex * Centrale On-Board G5 Flex * Single * Slim B2 Octa Motion * Slim G5 Flex Motion * Sada obsahuje spojovací kus pro ploché potrubí nebo pro pravoúhlé ploché koleno, tělo soklové mřížky, keramický uhlíkový filtr PLUS s dlouhou životností a krycí mřížku.
Ke stažení
Kód: AFCONFRACFP
Dostupnost:  skladem

Sdílet:

Popis naleznete zde.

Vlastnost Hodnota

 

 • Pro digestoře Airforce: * Centrale B2 Octa * Centrale Hybrid G5 Flex * Centrale On-Board G5 Flex * Single * Slim B2 Octa Motion * Slim G5 Flex Motion *
   
 • Recirkulační sada PLUS je určena pro spotřebiče produktové řady Airforce Aspira Induction, které budou pracovat v režimu recirkulace (bez přímého odtahu mimo místnost). Ventilační jednotka digestoře je umístěna v soklu kuchyňské linky a odsávaný vzduch je odváděn odtahovým potrubím a pročištěný se vrací mřížkou v soklu zpět do místnosti.
   
 • Pro tento způsob provozu digestoře je možné použít soklovou recirkulační sadu PLUS, která obsahuje spojovací kus pro ploché potrubí nebo pro pravoúhlé ploché koleno, tělo soklové mřížky, keramický uhlíkový filtr PLUS s dlouhou životností a krycí mřížku.
   
 • Keramický uhlíkový filtr PLUS je možné opakovaně čistit vypálením v troubě při teplotě 150 – 180°C. Minimální doba potřebná k obnově filtrů jsou 2 hodiny, při zvláště intenzivním vaření může obnova trvat delší dobu. Keramický uhlíkový filtr PLUS není možné umývat pomocí běžných čisticích prostředků ani v myčce nádobí. Pro zachování maximálního výkonu digestoře doporučuje výrobce vyměnit filtr PLUS jednou za rok za nový.
   
 • UPOZORNĚNÍ: Soklová recirkulační sada je kompatibilní s potrubím a tvarovkami Naber.

Mohlo by Vás zajímat