Vyberte kategorii

Uživatel
  obchod@setta.cz   +420 601 389 956 Autorizovaný e-shop

AIRFORCE - Sada EVJ AF3 pro přemístění ventilační jednotky odsavače mimo kuchyni

3 990 Kč 
3 591 Kč Ušetříte: 399 Kč
Schránka pro externí umístění motoru s vedením odtahu podlahou pro modely: * Centrale Baby 60 Eco * Centrale 78 B2 Octa * Centrale Hybrid G5 Flex * Single * Slim B2 Octa Motion * Slim G5 Flex Motion * Umožňuje přemístit ventilační jednotku odsavače a umístit ji mimo kuchyni jako součást odtahového potrubí (uvnitř budovy). V případě potřeby lze výrobek kdykoliv vrátit do původního stavu.
Ke stažení
Kód: 4999998
Dostupnost:  SKLADEM

Sdílet:

Popis naleznete zde.

Vlastnost Hodnota
Provedení PVC
Výstupní hrdlo 222 x 90 mm
Typ odtahu variabilní
Hmotnost 1 / 2 kg

 

Pro digestoře AIRFORCE: * Centrale Baby 60 Eco * Centrale 78 B2 Octa * Centrale Hybrid G5 Flex * Single * Slim B2 Octa Motion * Slim G5 Flex Motion *

Umožňuje přemístit ventilační jednotku digestoře a umístit ji mimo kuchyni jako součást odtahového potrubí. Přemístění ventilační jednotky nevyžaduje žádný zásah do konstrukce odsavače. Zůstává zachováno originální spojení ovládací panel - motor ventilační jednotky (včetně elektronického ovládání), takže všechny funkce zůstávají zachovány.

Doba potřebná pro úpravu sady EVJ je 15 pracovních dní.

NELZE OBJEDNAT SAMOSTATNĚ, POUZE S DIGESTOŘÍ JAKO KOMPLET !!!

Sada obsahuje tvarovky pro přemístění ventilační jednotky digestoře a propojovací kabel s konektory v délce 4 metry, za každý další metr propojovacího kabelu se cena navyšuje o 100 Kč.

Mohlo by Vás zajímat