Vyberte kategorii

Uživatel
  obchod@setta.cz   +420 601 389 956 Autorizovaný e-shop

FABER - Venkovní EVJ Mistral pro přemístění ventilační jednotky z odsavače mimo kuchyni

17 990 Kč 
16 191 Kč Ušetříte: 1 799 Kč
Venkovní externí ventilační jednotku Mistral je možné použít ve spojení s většinou digestoří Faber. Je určena především pro instalaci na venkovní stěnu domu. Může být umístěna také na střeše domu s podmínkou, že bude instalována v předepsané, svislé poloze. Toto řešení lze využít u všech modelů, které jsou v detailu produktu označeny ikonou * REMOTE BLOWER *

Ke stažení
Kód: 110.0365.067
Dostupnost:  SKLADEM

Sdílet:

Popis naleznete zde.

Vlastnost Hodnota
Provedení krémová
Výkon (IEC 61591) m3/hod. 750
Maximální výstupní tlak 550 Pa
Maximální příkon motoru 135 W
Hmotnost 7 / 9 kg

 

Externí ventilační jednotka MISTRAL je určena k instalaci na vnější plášť budovy ve spojení z bezmotorovými digestořemi HEAVEN GLASS RB, HEAVEN RB a FABULA RB. Můžete ji umístit také na střechu domu, ale pouze za předpokladu, že bude instalována v předepsané, svislé poloze.

Velikou výhodou je, že stropní digestoře ve spojení s EVJ MISTRAL můžete instalovat do velmi nízkých prostor v podhledu. U digestoří, které se vysouvají z pracovní desky (Downdraft), není v tomto případě omezena hloubka zásuvek.

Ventilační jednotka je vyrobena z probarveného plastu odolného povětrnostním vlivům. Motor pochází z produkce německé firmy EBM, která je považována za evropskou špičku ve svém oboru.

Externí ventilační jednotka MISTRAL se vyznačuje plochou konstrukcí (tloušťka pouze 100 mm), špičkovými parametry výkonu (750 m3/hod), tlaku (550 Pa) a velmi snadnou instalací.

Součástí EVJ MISTRAL je propojovací kabel v délce 5,5 m. Na základě objednávky je možné připravit propojovací kabel v délce podle vašeho přání. Za každý další metr propojovacího kabelu se cena navyšuje o 100 Kč. Při stavební přípravě je třeba počítat s nutností protažení spojovacího kabelu s konektorem (průchodka min. 45 mm).

Jedná se o zakázkovou úpravu na klíč, proto je nezbytné vzít v úvahu delší dobu dodání - 10-15 pracovních dnů.

NELZE OBJEDNAT SAMOSTATNĚ, POUZE S ODSAVAČEM JAKO KOMPLET !!!

Mohlo by Vás zajímat