Vyberte kategorii

Uživatel
  obchod@setta.cz   +420 601 389 956 Autorizovaný e-shop

FABER - Sada EVJ 4 pro přemístění ventilační jednotky z odsavače mimo kuchyni

5 690 Kč 
5 690 Kč
Konstrukce více jak 90-ti modelů Faber dovoluje vyjmout ventilační jednotku (motor s ventilátorem), která je standardně instalována v odsavači, a umístit ji mimo kuchyni jako součást odtahového potrubí. Toto řešení lze využít u všech modelů, které jsou v detailu produktu označeny ikonou * EVJ *

Ke stažení
Kód: 4999996
Dostupnost:  SKLADEM

Sdílet:

Popis naleznete zde.

Vlastnost Hodnota
Provedení šedá
Výstupní hrdlo Ø 150 mm
Typ odtahu variabilní
Hmotnost 2 / 3 kg

 

Pro digestoře FABER: * Agora * Bella * Black Tie * Cassiopea Isola * City * Cocktail * Cocktail XS * Cubia * Cubia Gloss * Cubia Isola * Cubia Isola Gloss * Cylindra * Cylindra Gloss * Cylindra Isola * Cylindra Isola Gloss * Eco XS * Eclipse * Flow Isola * Flow Isola Gloss * Glassy Isola SP * Inca Lux * Intra Super * Infinity * Jolie * Lithos Look Isola * Maxima * Nice * Northia * Orizzonte Plus * Orizzonte Plus Vetro * Prestige Isola * Ray * Ranch * Ranch Angolo * Stilnovo Lux * Stilo SP * Stilo Isola SP * Stilux * Strip * Solaris * Synthesis * Tender * Thalia * Tratto SP * Tratto Isola SP * Trendy * Veil * Victory * West * West Angolo *

Konstrukce více jak 90-ti modelů Faber dovoluje vyjmout ventilační jednotku (motor s ventilátorem), která je standardně instalována v odsavači, a umístit ji mimo kuchyni jako součást odtahového potrubí. Toto řešení lze využít u všech modelů, které jsou v detailu produktu označeny ikonou Možnost sady EVJ.

Přemístění ventilační jednotky nevyžaduje žádný zásah do konstrukce odsavače a v případě potřeby lze výrobek kdykoli vrátit do původního stavu. Zůstává zachováno originální spojení ovládací panel – motor ventilační jednotky (včetně elektronického ovládání), takže všechny funkce, jako například doběh po ukončení vaření, trvalá ventilace, signalizace údržby filtrů a podobně, zůstávají zachovány. Rovněž hodnoty výkonu zůstanou nezměněny, provoz výrobku je v tomto případě téměř bezhlučný. K uskutečnění instalace je třeba:

Objednat k výrobku sadu EVJ pro přemístění ventilační jednotky z odsavače mimo kuchyni. Sada obsahuje schránku, do které přemístíte ventilační jednotku, a propojovací kabel ukončený konektory. Propojovací kabel se dodává v délce dle požadavku zákazníka (v objednávce prosím uveďte do poznámky délku propojovacího kabelu, doba potřebná pro úpravu sady EVJ je cca 10-14 dní.). Cena EVJ zahrnuje propojovací kabel v délce 4 metry, za každý další metr propojovacího kabelu se cena navyšuje o 100 Kč. Elektrické připojení k síti je stejné jako u klasické instalace (v komínové části odsavače).

Schránku s ventilační jednotkou je nutno umístit mezi odtahové potrubí uvnitř budovy. K umístění do prostředí vystaveného povětrnostním vlivům (vně budovy) není toto provedení vhodné.

Ostatní zásady, jako dostatečný průřez odtahového potrubí, dostatečně průchodná venkovní mřížka, co nejkratší a nejméně členitá trasa odtahu, instalace zpětné klapky a další jsou stejné jako při klasické instalaci.

NELZE OBJEDNAT SAMOSTATNĚ, POUZE S DIGESTOŘÍ JAKO KOMPLET!!!

Mohlo by Vás zajímat