O nás - autorizovaný internetový obchod se spotřebiči Airforce a Faber
SETTA
KITCHEN TECHNOLOGY s.r.o.
Brněnská 131/37
Žďár nad Sázavou 1
591 01

Telefon: 776 533 999
E-mail:
WWW: www.setta.cz
Logo firmy SETTA
Check itti

NEPŘEHLÉDNĚTE


Setta na facebooku! Certifikát sdružení obrany spotřebitelů! Nákup na splátky!

AKTUALITY


Doručování zboží během Vánoc

05.12.2018 - Vážení zákazníci,
Vzhledem k blížícím se vánočním svátkům bychom Vás rádi informovali o přepravě zboží v tomto období. Více...

Faber App

04.06.2014 - Faber představuje novou aplikaci pro opreační systémy iOS a Android, ve které najdete kompletní informace o digestořích Faber. Více...

Eurocucina 2014

30.04.2014 - Milano, Eurocucina FTK – Salone del Mobile 2014.

Faber představuje dva nové odsavače vybavené inovativní technologií Sil-K ACT – aktivní redukcí hluku. Dva exkluzivní modely pro každodenní život. Více...

FABER - novinky 2014

10.02.2014 - Od dubna letošnho roku nabídne značka FABER spotřebitelům řadu novinek, zejména v segmentu vestavných digestoří. Více...

Digestoře FABER Cocktail a Cocktail XS za akční cenu

02.11.2013 - Od 1.11.2013 máme možnost nabídnout Vám digestoře Faber Cocktail a Faber Cocktail XS za AKČNÍ CENY!!! Více...

Údržba nerezových povrchů

10.01.2012 - Hledáte optimální přípravek k udržení vašich nerezových spotřebičů v dokonalém stavu?
Provedli jsme za vás několik testů a tady jsou naše zkušenosti s ošetřením nerezových povrchů. Více...

 

Doporučujeme


Přihlášení Registrace uživatele

Akční nabídka

O nás


 • Jsme autorizovaný internetový obchod se spotřebiči značek AIRFORCE a  FABER.
   
 • Internetový obchod www.setta.cz byl založen roku 2007 jako specializovaný internetový obchod s úzce zaměřeným sortimentem, kterým se staly digestoře - odsavače par značek AIRFORCE a FABER. Naším cílem, již od samého počátku, byl nejenom prodej, ale i kompletní služby v cílové oblasti, poradenství a technická podpora. Náš tým se skládá pouze z odborníků, kteří v oblasti kuchyňských spotřebičů pracují řadu let a dokáží vám, našim zákazníkům, poradit nejen s výběrem digestoře vhodné do konkrétního prostoru, ale doporučí optimální doplňkový sortiment, poradí s montáží nebo s výběrem vhodné sestavy pro odtah. V souladu s těmito zásadami nabízíme, jako jedni z mála prodejců, také veškerý doplňkový sortiment dostupný k jednotlivým výrobkům.
  Lustrová spouštěcí digestoř Chic EG8 A52
 • V roce 2010 jsme se stali autorizovaným internetovým obchodem značky FABER pod záštitou dovozce značky, společnosti Promtinvest spol. s r.o. Jako jediní Vám proto můžeme nabídnout  zboží přímo z distribučního skladu dovozce i technické úpravy nad rámec běžných služeb, jako je úprava digestoře pro rekuperaci či úprava pro externí ventilační jednotku.
   
 • Vzhledem k tomu, že můžete vybírat z kompletního sortimentu nabízeného dovozcem, jsme schopni Vám kdykoli dodat nejen digestoř, varnou desku či troubu, ale i veškerý doplňkový sortiment. Své dotazy směřujte na e-mail: obchod@setta.cz, případně na tel.: +420 601 389 956. Veškeré informace také naleznete ve speciální sekci Jak vybrat digestoř.
 • Díky přímému napojení internetového obchodu www.setta.cz na dovozce obou značek máte jistotu, že zboží pochází z oficiální distribuce pro český trh a servis je garantován přímo společností Promtinvest spol. s r.o.
  Komínová digestoř Black Tie BRS WH F80
 • Pětiletá záruka bezchybné funkce, kterou zákazníkům nabízíme, výrazně převyšuje běžnou nabídku a je nejlepší vizitkou technické úrovně spotřebičů AIRFORCEFABER . Můžeme Vám zaručit odbornou konzultaci a pomoc při řešení Vašich požadavků, případně rychlý a odborný servisní zásah v případě jakýchkoli problémů.
 • Zodpovědný přístup k životnímu prostředí pro nás začíná již šetrnou výrobou samotných produktů ve výrobních závodech. Výrobky AIRFORCEFABER jsou proto navrhovány tak, aby co nejméně zatěžovali naše společné životní prostředí nejenom při výrobě, ale také při jejich užívání. Neméně důležitým aspektem je otázka citlivé likvidace použitých obalových hmot, která je realizována prostřednictvím specializované společnosti EKO-KOM, a.s., ekologickou likvidaci již vysloužilých výrobků zajišťuje autorizovaná společnost ELEKTROWIN a.s.
   
 • Naší prioritou je spokojený zákazník, který se k nám vrací. Nejsme jen e-shop, jsme specialisté.