Vyberte kategorii

Uživatel
  obchod@setta.cz   +420 601 389 956 Autorizovaný e-shop

Technologie digestoře - SILK

Technologie digestoře - SIL-Ksm

Technici společnosti FABER v laboratořích analyzovali složení zvuku, který vzniká při provozu digestoře a cesty, kterými proniká do místnosti.

Sada SIL-Ksm zužuje sací profil pod ventilační jednotkou digestoře, aniž by byla snížena účinnost sání. Usměrňuje nasávaný vzduch a brání pronikání hluku vytvářeného turbínou digestoře zpět do místnosti.

SIL-Ksm přináší nové poznatky vývojového oddělení do Vaší kuchyně a činí vaření příjemnější.

Revolučně tichý odsavač je nyní již realitou.

 

Technologie digestoře - SIL-Kact

FABER je první společností, která implementovala systém aktivní redukce hluku do svých digestoří, konkrétně systém SIL-Kact, který je schopen zaznamenat vzniklý (generovaný) hluk a následně vytvořit doplňující inverzní zvukovou vlnu, která vyruší vlnu původní a eliminuje tím hlučnost digestoře.

Systém SIL-Kact se skládá z mikrofonu, který detekuje vzniklý hluk, elektronického systému, který je schopen vytvářet inverzní vlny, a reproduktoru, který inverzní vlny vydává. Tato technologie dosahuje vynikajících výsledků díky redukci hluku hned ve dvou rovinách: vytvářený hluk je snížen o 13 dB(A) a zároveň převeden na zvuky o nižší frekvenci, které jsou vnímány lidským uchem jako méně rušivé.

 

Digestoře - technologie SILK

Srovnání hlučnosti digestoře